Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta: Lucratori Productie (Olanda) Domeniul: necalificat Tara: Olanda Salariul: 10 euro/h *bruto Descrierea ofertei: Agentia olandeza cauta lucratori flexibili pentru doua pozitii: 1.Incarcatori/descarcatori/gestionare coletelor. Se lucreaza intr-un centru de distributie al firmei UPS. Locul de munca este in oraul Tilburg sau Eindhoven. 2.Lucrul in fabrica pentru asamblarea scaunelor pentru copii, se lucreaza “in picioare” pe o linie de asamblare. Pentru ambele pozitii se lucreaza in trei schimburi: (de dimineata, dupa-amiaza, de noapte) Contractul este semnat in Olanda. Agentia va ofera cazarea si asigurarea medicala, nu se plateste nici un comision. Candidatii vor fi responsabili de transportul din Romania pana in Olanda si de mancare.

Cerinte

-Flexiblilitatea de a lucra pe mai multe pozitii -Sa nu va fie frica de munca fizica grea -Cazier judiciar curat -Un nivel conversational de LIMBA ENGLEZA -Permisul de conducere cat.B (un plus)

10 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja