Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR Agency recruteaza candidati (femei si barbati) pebntru posturile de "lucratori in agricultura" din Olanda. Candidatii vor lucra la sortare / ambalare si etichetare : rosii, castraveti si pepeni. Angajatorul ofera contract pe perioada determinata : Aprilie -Noiembrie 2016. Se ofera cazarea contracost : 78 de euro / saptamana. Salariul : Intre 6 si 9 euro/ ora . Program de lucru : Se lucreaza 8-10 ore /zi ,5-6 zile lucratoare/saptamana, 1-2 zile libere pe saptamana. Se cer cunostinte de limba engleza sau limba germana la nivel elementar. Varsta acceptata intre 18 -40 de ani. Candidatii interesati sunt rugati sa aplice un un cv pe una din adresele de email a firmei noastre , sau pot veni la sediu cu un Cv : Tulcea, Str.Pacii, Nr.3, Bl.S2,Sc.B,Ap.3.

Cerinte

Varsta cuprinsa intre 18 si 40 de ani, Cunostintele limbii engleze sau a limbii germane, Permis de conducere categoria B constituie avantaj, Stare buna de sanatate, Fara antecedente penale,

15 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja