Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ase de batrani private recruteaza LUCRATORI. Nu se cere experienta. Case de batrani private din Marea Britanie recruteaza LUCRATORI. Plecarile sunt rapide. Salarizarea este de 7.02 Lire/ora. Avantajele lucratorilor: - Castig intre 982 - 1.728 Lire Sterline/luna, avand in vedere orele suplimentare si turele de noapte lucrate; - Contract de 12 luni, cu posibilitate de prelungire; - Sprijin in gasirea unei cazari ieftine; - Sprijin financiar oferit de companie in primele luni de munca; - Interviu prin Skype cu angajatorul; - Posibilitate de relocare.

Cerinte

15 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja