Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

- Servirea efectivă și profesionista a clienților - Aranjarea estetică a mărfurilor - Manipularea mărfurilor - Recomandarea produselor și informarea clienților despre caracteristicile acestora - Folosirea corespunzătoare a echipamentelor de lucru - Preluarea mărfurilor dimineața și depozitarea acestora seara Beneficii: - Asigurăm dezvoltare profesională continua - Instruim comercianți profesioniști - Ne apreciem colegii - Posibilitatea de a recomanda clienților produse din carne adevărată Descrierea companiei Firma Petry este cea mai veche și renumită firmă de mezeluri, fondată în 1879 și oferă clienților carne și mezeluri de calitate superioară. Are o mare rețea de magazine de specialitate in Transilvania, în prezent 28.

Cerinte

Dacă vrei să înveți și să te dezvolți profesional, îți place să lucrezi în echipă și îți dorești un loc de muncă stabil, te așteptăm în echipa noastră! Nu se cere experiență în domeniu.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai