Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitatile dvs? • Preluarea si inregistrarea comenzilor clientilor in sistemul electronic • Recomandarea de produse • Ajutor la servirea produselor Ce va oferim? • Mediu de lucru in conditii excelente • Traininguri gratuite • Transport gratuit din mai multe puncte din Bucuresti (centrul este situat la intrarea in Balotesti) • Salariu motivant

Cerinte

Candidatul ideal Ce ne dorim? • Persoane cu bune abilitati de comunicare si relationare • Persoane orientate catre client, organizate • Cunostinte medii de engleza • Experienta in retail sau relatii clienti reprezinta un avantaj Descrierea companiei COMBERA RETAIL face parte dintr-un grup european care ofera consultanta in retail inca din 1976. Noi credem ca brandurile sunt asemanatoare insa ceea ce le diferentiaza sunt oamenii si serviciile oferite. Suntem mandri ca ii avem ca parteneri in proiectele noastre pe: SAMSUNG, COCA COLA, HP, Rewe Group, Nielsen, Lidl, Auchan.

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja