Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Infomunca Srl recrutam lucratori in depozitele AMAZON din Anglia. Responsabilitati: - Primirea și stocarea mărfurilor - Colectarea, ambalarea si livrarea comenzilor clientilor - Gestionarea unei game complete de produse vândute de Amazon, incluzând dar fără a se limita la: produse restricționate de vârstă, produse alimentare (inclusiv nuci și carne) și alcool și substanțe chimice - Urmând procesele și procedurile interne ale Amazonului, inclusiv folosind scanerele cu frecvență radio (RF) și instrucțiunile de citire de la scaner. Rolul implică zilnic următoarele cerințe fizice: - Închidere și / sau mers pe jos pentru o perioadă lungă de timp între 8 și 12 ore pe schimb - ridicarea și transportul produselor cu o greutate de până la 15kg - Lucrând pe o mezanina securizată la o înălțime cuprinsă între 9 și 12 metri - Urcând și coborând în mod regulat patru trepte de scări în siguranță Ore de munca: 40 ore/saptamana Ratele de plata: 7,65 £ / h in primele 52 de saptamani de la angajare. Ore suplimentare: 1,5 X rata orară de bază pentru fiecare oră lucrata între 40 și 50 de ore pe săptămână.                       2 x rata de bază pe oră pentru fiecare oră lucrata peste 50 de ore pe săptămână. Plata pe schimb de noapte: +1,71 £ / h Salariul se plateste saptamanal, Vinerea. Cazarea asigurata contra-cost Se accepta femei, barbati si cupluri! Nu percepem comision!

Cerinte

Limba engleza nivel conversational Veți fi obligat să respectați standardele stricte de siguranță, de calitate și de producție și să atingeți în mod consecvent standardul minim de performanță acceptabil, în formă de MAPS setat pentru departamentul dvs.

20 pozitii disponibile 51 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai