Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR-Agency recruteaza candidati ( barbati si femei ) cu varsta cuprinsa intre 18 si 55 de ani , pentru a lucra in cadrul unei fabrici din Germania . Candidatii vor avea ca activitati : procesare carne de pui , se lucreaza la banda , se sorteaza carnea si se aseaza in casolete. Angajatorul ofera cazare contracost 250 euro / luna care se vor opri din salariu. Program de lucru : 8-9 ore / zi , 6 zile /saptamana , 1 zi va fi libera pentru odihna. Salarizare : 9,10 euro / ora brut. Salariul lunar poate ajunge intre : 1200 si 1800 euro brut. Se incheie contract de munca pe perioada de un an ,cu posibilitate de prelungire de comun acord cu angajatorul. Se cer cunoistintele limbii germane la nivel mediu ( conversational). Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv in limba engleza / germana pe una din adresele de email a firmei noastre ,sau pot veni la sediu cu un Cv : Str.Pacii, nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3 , Tulcea.

Cerinte

-Varsta cuprinsa intre 18 -55 ani ; -Cunostintele limbii engleze la nivel mediu ( conversational) ; -Fara antecedente penale ; -Stare buna de sanatate;

20 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja