Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred -HR.Agency recruteaza candidati pentru posturile de muncitori necalificati in cadrul productiei / fabricarea pieselor din aluminiu , in cadrul unei companii de renume din Olanda. Descrierea job-ului : - sortarea piselor si asezarea pe categorii ; - impachetarea pieselor si etichetare ; - aranjarea pieselor in cutii si pregatirea lor pentru a fi livrate, Program de lucru si salarizare : Se vor munci 8-9 ore /zi , 5-6 zile /saptamana , 1-2 zile libere vor fi libere pentru odihna. Salariul : -18,19,20 ani - 135 Euro / saptamana net . 21 ani - 175 Euro / saptamana net. 22 ani - 225 Euro / saptamana net. Facilitati : Se incheie contract de munca pe perioada de 1 an , cu posibilitate de prelungire. Se asigura cazarea gratuit si transportul de la locul de munca la cazare si retur. Cerinte : Varsta cuprinsa intre 18 si 22 ani Cunostintele limbii engleze /olandeze la nivel conversational Candidatii interesati sunt rugati sa aplice cu un CV pe una din adresele de email a firmei noastre , sau pot veni la sediu cu un Cv : Str.Pacii, Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3 ,Tulcea.

Cerinte

Cerinte : Varsta cuprinsa intre 18 si 22 ani ; Cunostintele limbii engleze /olandeze la nivel conversational ; Stare buna de sanatate / fara antecedente penale ; Acceptarea conditiilor prezentate de catre recrutori.

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja