Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam candidati cu experienta in constructii/infrastructura: - operatori buldozer, utilaj terasament/tasare, - buldoexcavatoristi, - fierari-betonisti, - dulgheri, - montatori structuri metalice. Candidatii trebuie sa fie vorbitori de limba engleza sau germana, cu permis de conducere.

Cerinte

Operatori buldozer, vorbitori de limba engleza la nivel conversational, cu Sitech GPS control certificate si permis de conducere. Responsabilitati - realizarea procesului de executie conform proiectului, specificatiilor tehnice si instructiunilor de lucru; - manipularea buldoexcavatorului (excavatorului); - operarea excavatoarelor; - executarea reparatiilor si remedierea defectiunilor aparute in timpul procesului de productie; - intretinerea utilajului in conditii excelente; - respectarea normelor din cadrul companiei. Fierar betonist Responsabilitati - consolidarea podelelor, pereților și coloanelor în conformitate cu desenele si instructiunile primite; - citirea si interpretarea desenelor tehnice; - stabilizarea betonului si pregatirea pentru fixare a otelului; - indoirea otelului cu dimensiuni intre 6-42 mm; - sudarea otelului prin procedeul mig-mag;

30 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja