Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilităţile angajatului: - manipularea de mărfuri în depozit - mutarea de mărfuri şi produse în depozit - recepţia de mărfuri şi semnarea de primire - selectarea şi împachetarea de produse pentru expediere - încărcarea şi descărcarea de mărfuri şi produse din stoc - orice alte responsabilităţi solicitate de superiori Retribuţie: Angajaţii sunt plătiţi cel puţin cu £ 6.50 / oră. Angajaţii sunt plătiţi săptămânal prin transfer bancar sau cec. Vă ajutăm să deschideţi un cont bancar în Marea Britanie, dacă nu aveţi deja un cont.

Cerinte

- CV în limba engleză - Copii xerox dupa carte de identitate şi/sau paşaport (dacă deţineţi) - Cazier judiciar - Certificat medical de la medical de familie cu specificarea “clinic sănătos şi apt de muncă din punct de vedere fizic şi psihic” Costuri pentru candidaţi: A) Taxă de procesare a dosarului: 150 lei, care se plăteşte când candidatul se înregistrează la noi. B) Taxa agenţiei noastre: 1200 lei. Taxele noastre (150 lei si 1200 de lei) pot fi şi împărţite între până la 2 candidaţi. De exemplu, dacă 3 candidaţi pleacă împreună, preţul pentru fiecare candidat este de 675 lei. C) Biletul de avion pentru Marea Britanie. Avem de asemenea contract cu un şofer, care poate duce noii angajaţi din Cluj-Napoca la locurile de cazare, dacă biletele de avion sunt prea scumpe. Preţul pentru acest serviciu este între £ 100-140, depinzând de câţi pasageri se adună pentru un autobus. D) Achitarea cazării în avans pentru 1 săptămână şi taxă de broker: £ 230 (se plăteşte în Marea Britanie) Pentru alte detalii şi programări pentru înregistrare, vă rugăm contactaţi consultanţii noştri. Mult succes!

20 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja