Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Vrei un job atractiv si nu iti gasesti? Esti inca student/ studenta si iti doresti un loc de munca cu program flexibil, unde iti poti dezvolta abilitatile? Daca esti o persoana dinamica, zambitoare, plina de energie si pasionata de domeniul vanzarilor, asteptam sa te alaturi echipei de vanzari a unei companii dezvoltata la nivel international. Responsabilitati: Te vei ocupa de clienti - sa ii intampini cu amabilitate si sa le oferi posibilitatea unei experiente interesante la cumparaturi, sa gasesti solutii la cerintele acestora. Te vei ocupa de produse - sa participi activ la procesul de vanzare al acestora, sa le promovezi oferind toate informatiile necesare. Te vei ocupa de activitatile promotionale - sa le implementezi in cadrul magazinului. Te vei ocupa de curatenie - organizarea si mentinerea curateniei la locul de desfasurare a activitatii. Nu e dificil, de aceea avem nevoie de implicarea si de abilitatile tale de comunicare.

Cerinte

Suntem in cautarea a 3 lucratori comerciali vorbareti si cu chef de munca. Pentru ca ne gandim la: - timpul tau, iti oferim un program flexibil; - la nevoile tale de afirmare, iti oferim un mediu de lucru cu adevarat profesionist, dar si o echipa proactiva; - cariera ta, iti oferim un loc de munca stabil, intr-o companie de renume. P.S. Nu am uitat de contractul de munca pe perioada nedeterminata, salarizarea de 1 500 RON brut/ luna, bonurile de masa, comisionul din vanzarile efectuate si decontarea transportului.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai