Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Renta Cred -HR Agency recruteaza lucratori pentru a lucra in cadrul unei pensiuni , de preferabil cuplu . Responsabilitati : curatenie camere si mentinere curatenie , ajutor in bucatarie si alte activitati specifice domeniului. Se ofera cazare si masa gratuit de catre angajator. Salarizare este de 1200 euro / cuplu. Se incheie contract pe perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire.Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei nostre. Aplicatia va consta in CV redactat in limba romana insotit de fotografie corp intreg de data recenta.Plecarile sunt garantate!

Cerinte

_ persoane apte de munca, avand varsta cuprinsa intre 25 si 50 ani - cunostinte de limba italiana nivel conversational prezinta avantaj - seriozitate si lipsa antecedente penale, - stare de sanatate foarte buna - dsponibilitate de a se prezenta la post conform programarii angajatorului - acceptarea conditiilor din oferta primita de la recrutor

4 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja