Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam lucratori pentru restaurante din Roma si Napoli.Atributii: servesc clientii, ajuta la prepararea meniului zilnic, debaraseaza mesele, mentin curatenia localului. Este necesara experienta pe post de ajutor bucatar sau ospatar. De asemenea cunostintele de limba italiana constituie avantaj. Se ofera cazare si masa gratuite, iar salariul lunar net(bani in mana) va fi intre 700-800 euro. Program de lucru: minim 9 ore. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita aplicatia inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Aplicatia va consta in CV si fotografie recenta. Plecarile sunt imediate!

Cerinte

Conditii obligatorii: - experienta pe post de ajutor bucatar/ospatar - limba italiana nivel conversational - disponibilitate de lucru in regim de program prelungit - disponibilitate de a se prezenta la post conform cerintelor angajatorului - acceptarea cerintelor firmei de recrutare

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja