Detalii loc de munca

Descrierea jobului

World Job Employment Agency recruteaza Macelari (toate tipurile de carne pentru transare/dezosare) pentru clienti din UK si Germania Beneficii: - Cazare asigurata - Transport plătit - Mese plătite - 11 euro pe oră net - Asigurare plătita Data estimata a plecarii: Octombrie 2014 ATENTIE: NU ACCEPTATI OFERTE CARE VIN IN NUMELE NOSTRU DE LA ADRESE DE EMAIL DIFERITE DECAT CEA A COMPANIEI (ADRESA CU HR) SI NU PLATITI COMISIOANE CARE SE CER IN NUMELE COMPANIEI NOASTRE

Cerinte

Cerinte: - Forța de munca - Noțiuni de bază de limba engleză si/sau germana - Simt de raspundere - Experienta in domeniu minim 2 ani (se va da proba de lucru) Semnare pre-contract de munca (dupa verificarea documentelor si indeplinirii cerintelor): 200 ron (rezervare post + demersuri angajare) World Job Employment Agency se obliga la returnarea sumei in cazul ne-angajarii din motive ce tin de angajator.

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja