Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un macelar profesionist dornic sa invete si sa aplice retetele bacaniei franceze. Trebuie sa ai dexteritate in dezosarea, transarea si pregatirea carnii pentru vanzare. Vei lucra cu tipuri de carne: de porc si vita in special dar si miel "Agneau de Sisteron", pui "Bresse", de vanat: caprioara, mistret. Vei invata sa pregatesti carnea dupa diferite retete: jambon, carnati "boudin blanc", carnati "boudin noir", "prosciutto crudo", "prosciutto fume", "coppa", "andouillette". Beneficii: - remuneratie bruta de 1600 euro/luna; - cazarea intr-un apartament cu 3 camere in valoare de 400 euro/persoana va este oferita Gratuit; - locul de munca aflat la 10 metri de cazare; - transportul la inceput si sfarsit de misiune va este decontat in valoare de 130 euro/drum; - contract pe perioada nedeterminata; - oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru placut si de a invata lucruri noi direct de la patronii francezi.

Cerinte

- experienta ca macelar minim 2 ani atat ini tara cat si in strainatate; - cunoasterea limbii franceze sau engleze la nivel conversational; - persoana serioasa si responsabila. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja