Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MACELAR SI AJUTOR MACELAR in Bucuresti. Cautam un macelar si un ajutor de macelar pentru unul dintre clientii nostri cu o vasta experienta in domeniu, care vor avea ca sarcini: - transarea si portionarea carnii si a produselor din carne; - programarea taierilor zilnice; - prelucrarea finala a carcaselor de carne; - depozitarea si conservarea produselor in vederea livrarii; - pregatirea carnii si a produselor de abator in vederea livrarii; - utilizarea corecta a aparatelor de lucru. Beneficii: - pranz asigurat; - stabilitatea locului de munca; - contact pe perioada nedeterminata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Cautam persoane serioase cu experienta relevanta in meseria de macelar. - experienta de lucru cu produse alimentare in mediu termic; - studii medii finalizate cu bacalaureat; - curs de calificare in domeniu finalizat cu atestat; - cazier judiciar curat; - indemanare si rezistenta la efort; - responsabilitate si onestitate.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja