Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un macelar bacanie cu dexteritate in dezosarea, transarea si pregatirea carnii pentru vanzare. * Job-ul presupune munca in macelarie si in magazin. * Se lucreaza cu diferite tipuri de carne : porc, miel "Agneau de Sisteron", vitel/vaca "Viande Charolaiise", pui " Bresse", iepure, prepelita.

Cerinte

* Experienta in domeniu atat in tara cat si in strainatate ; * Limba franceza la nivel avansat reprezinta un avantaj ; * Capacitatea de adaptare la un mediu cultural nou ; * Persoana serioasa si responsabila. Beneficii: * Salarizare bruta de 1600 euro/luna ; * Cazarea si transportul sunt asigurate ; * Acumularea experientei profesionale in strainatate; * Posibilitatea de imbunatatire a cunostintelor de limba franceza. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja