Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Pentru departamentul de sacrificare: - faze diverse dupa sacrificarea porcinelor, realizate prin rotatie la fiecare cateva ore, - extragerea de organe albe si rosii, - controlul de calitate al carcaselor sau In calitate de macelar sunteti responsabil cu: - macelar allround care sa contribuie la consolidarea echipei existente, - controlul de calitate al carcaselor de porci, - responsabil cu decuparea jamboanelor, jumatati sau sferturi de carcase,etc. Conditiile oferite de companie sunt: - salariu intre 13,5 si 14 euro/ora brut, in functie de test si bonuri de masa de 3,12euro/zi - program de zi, 9 ore, luni pana vineri - colaborare stabila si de lunga durata - evaluari periodice si cresteri salariale, dupa situatie - test obligatoriu de 3 ore. - orele suplimentare se cumuleaza pentru zile libere la cerere. - Contract direct cu firma dupa perioada de proba Conditiile agentiei noastre de interim: 1. cazare asigurata contra cost: 95 euro pe saptamana cu toate costurile incluse (gaz, curent, apa) si adresa oficiala 2. transport rezervat de la aeroport. 3. daca va deplasati in regim propriu casa-servici (masina personala, autobuz, bicicleta) primiti zilnic abonament social calculat in functie de numarul de kilometri, aproximativ 7 euro pe saptamana= 1.4 euro/zi 4. toata administratia aferenta documentelor de resedinta, deschiderea contului bancar, asigurarea medicala obligatorie, control medicina muncii, alocatii pentru copii, concedii medicale sau de odihna 5. suport in integrare sociala, invatarea limbii, cursuri online, atestari

Cerinte

- disponibilitatea de a lucra in afara tarii pe perioada nedeterminata - disponibiliatea de a veni in Belgia intr-o saptamana - experienta pe un post similar

4 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai