Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Vino sa lucrezi cu noi! Firma de recrutare TIG Recruitment cauta MACELARI CU EXPERIENTA pentru abator de PORCI din Marea Britanie Mediu: Lucrul intr-un depozit frigorific (mediu racit) Salariu: 10£/h (pt dezosare); pana la 12.5 £/h (pentru taiere) Lucru peste program: x 1½ plătit după 42h Zilele si orele de lucru: luni-vineri + sambata(ocazional) in perioada de varf Program de lucru: -schimbul 1- 6:00-15:00 (luni-joi); 6:00-14:30 (vineri) -schimbul 2- 15:00-24:00 (luni-joi); 14:30-23:00 (vineri), ori variaza in functie de volumul de munca Concediu: platit integral 28 de zile pe an Salariile vor fi platite saptamanal NU se percep comisioane sau taxe! Cazare: Optional, va putem oferi suport si ajutor in vederea cazarii, contra cost.

Cerinte

-experienta anterioara intr-un abator este esentiala(minim 1-2 ani); -seriozitate; determinare -rapiditate, pentru a putea asigura calitatea muncii prestate

50 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai