Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descriere: In calitate de angajat al abatorului sunteti responsabil cu: - diverse procedee prin rotatie dupa sacrificarea porcilor, - verificarea calitatii carcaselor si ajutarea procesarii organelor albe/rosii sau - transarea, dezosarea, fasoanarea carcaselor la cutit sau automat Conditiile oferite de Let's Work: - contractele se fac saptamanal iar plata in fiecare zi de joi pentru saptamana precedenta. - cazare asigurata contra cost: 75 sau 95/euro pe saptamana in functie de locatie cu toate costurile incluse (gaz, curent, apa) - transport asigurat de la aeroport - transport asigurat contra cost la servici (in cazul in care va deplasati in regim propriu:masina personala, autobuz, bicicleta, primiti zilnic abonament social calculat in functie de numarul de kilometri aproximativ 1.4 euro/zi) - toata administratia aferenta documentelor de resedinta, deschiderea contului bancar, asigurarea medicala obligatorie, control medicina muncii, alocatii pentru copii, concedii medicale sau de odihna4. suport in integrare sociala, invatarea limbii, cursuri online, atestari.

Cerinte

Cerinte: - sunteti flexibil si va adaptati bine la munca de echipa, - sunteti indemanatic in manuirea cutitului, - aveti o afinitate deosebita fata de sectorul de alimentatie si/ sau functie, - experienta anterioara in domeniu este cu siguranta un avantaj, - sunteti ordonat pe parcursul muncii si atent la detalii - sunteti o persoana motivata care este dispusa sa munceasca incepand cu ora 3.30/5.00

5 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai