Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o firmă producătoare de cârlige din Sachsen căutăm cu începere imediată: MAG-Sudor (m/f) Descrierea poziției: Încărcarea și operarea ehipamentelor de sudură Efectuarea reparațiilor minore (de exemplu al aparatului de sudură) Verificarea calității Sudură manuală Marcare cu ștampilă Transportul materialelor Ce vă oferim: Salar de 11,80 Euro brut pe oră Spor de schimb de noapte, de duminică și de sărbători Spor de concediu și de sărbători Haine de lucru gratuite Locuință asigurată

Cerinte

Profilul dumneavoastră: Experiență în domeniul de prelucrarea metalului Constituie avantaj experiență imbinare cap la cap, 10 mm - 135 - P FW 1.1 10mm PB ml - 135 - P BW 1.1 10mm PA ss nb Permis de conducere și mașină Disponibilitate de a lucra în trei schimburi Atenție la detalii Cunoștințe de limbă germană de nivel începător (A1)

3 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja