Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Planifica, gestioneaza si coordoneaza activitatea in functie de necesitati; • Organizeaza sistemul de primire, de expediere/livrare si de stocare a materiilor prime si produselor; • Intocmeste listele de inventar din depozit si le arhiveaza; • Mentine si proceseaza inregistrarile din depozit; • Monitorizeaza nivelurile de stoc din cadrul centrului; • Transmite date de actualitate privind stocurile, in vederea definitivarii comenzilor de aprovizionare;

Cerinte

Cunostinte si abilitati: • Cunostinte in domeniul electric, energetic; • Cunostinte privind echipamentele, aparatele si materialele utilizate; • Abilitate in redactarea documentelor si acuratete in exprimare scrisa; • Cunostinte bune operare MS Office (Word, Excel); • Planificare si organizare; • Atentie la detalii; Oferta: • Pachet salarial competitiv; • Bonusuri pentru performanta; • Beneficii non-financiare: certificari, training, etc.; • Atmosfera benefica dezvoltarii profesionale si personale.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja