Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MAGAZIONER SI AJUTOR MAGAZIONER in Bucuresti. Cautam un magazioner si un ajutor magazioner pentru unul dintre clientii nostri, echipa va avea urmatoarele atributii: - primirea materialelor pentru aprovizionare si verficarea calitatii acestora; - verificarea stocurilor; - gestiunea stocului de marfa si a documentelor aferente; - inventarul stocului de marfa lunar; - incarcarea si descarcarea marfii; - mentinerea legaturii cu superiorul ierarhic si raportarea catre acesta. Beneficii: - pranz asigurat; - posibilitati de marire a salariului in functie de rezultate; - contract pe perioada nedeterminata; - loc de munca stabil. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Cautam persoane serioase, competente cu experienta relevanta in domeniu. - experienta de 1-3 ani pe un post asemanator; - studii medii finalizate; - permis de conducere categoria B (constituie un avantaj; - persoana atenta la detalii, organizata si entuziasta; - rezistenta la stres

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja