Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam maistru constructii si reparatii nave fluviale operator masina de debitat cu laser si strungar ptr.santier naval Germania. Conditii transport,cazare,alocatie de hrana contract I.T.M.in Romania. Salarii ptr.maistru 9 euro pe ora operator si strungar 8 euro pe ora. Toti candidatii trebuie sa vorbeasca fluient limba engleza sau germana si sa detina diplome si experienta minim 5 ani in santierele navale. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita c/v in limba engleza sau sa ne vizitati la sediul societatii noastre din str.Brailei bl.A7 Ap.15 Galati.

Cerinte

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja