Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Descrierea postului Realizarea obiectivelor lunare, trimestriale si anuale agreate pentru fiecare dintre indicatorii de performanta; - Recrutarea si selectarea continua de agenti; - Livrarea training-urilor specific catre agenti; - Pregatirea si prezentarea rapoartelor de activitate conform indicatorilor specificati; - Evaluarea rezultatelor profesionale ale membrilor echipei si propunerea de actiuni de imbunatatire si de dezvoltare corespunzatoare pentru acestia;

Cerinte

Cerinte: Domiciliu stabil in Iasi. Varsta cuprinsa intre 30-55 ani; Studii superioare finalizate; - Minim 1 ani experienta in management de echipe si minim 5 agenti constitue avantaj;;- Bune abilitati de comunicare si relationare; - Personalitate sociabila, serioasa, motivata si orientata catre rezultate; - Bune abilitati de operare PC Oferta (bonusuri, beneficii) Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-un domeniu complex - Program de formare profesionala si training-uri periodice -Instrumente de suport in activitatea de vanzare si recrutare - Pachet atractiv de remunerare. Se aplica CV la adresa gabriela.burdujan@agentiemetropolitanlife Programare interviu, va sunam noi.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai