Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: Căutăm o persoană dinamică, pozitivă, cu foarte bune abilități de organizare și spirit analitic pentru a se alătura echipei noastre. Caracteristicile cheie necesare reușitei pe această misiune sunt: - Minimum 5 ani de experiență relevantă și cunoștințe solide în domeniul managementului calității (flux, procese, tehnici, metode, instrumente specifice etc.); - Viziune globală asupra business-ului, flexibilitate în gândire și adaptabilitate; - Abilități foarte bune de leadership si coaching; - Cunoștințe de limba franceză la un nivel mediu – minim B1; - Cunoștințe în utilizarea mijloacelor informatice si a instrumentelor specifice.

Cerinte

În calitate de Manager Calitate principalele tale responsabilități vor fi: - Asigurarea existenței procedurilor și a modurilor de lucru necesare desfășurării activității; - Auditarea periodică a procedurilor și crearea unor sisteme de control viabile; - Implementarea, dezvoltarea și animarea Departamentului Calitate; - Definirea indicatorilor de calitate la nivelul fiecărui departament Veo și propunerea de planuri de acțiune care să garanteze atingerea indicatorilor prestabiliți; - Identificarea disfuncționalităților și eventualelor riscuri de la nivelul proceselor și fluxurilor interne, și propunerea de soluții pentru remedierea acestora; - Formarea, evaluarea și supervizarea echipei din subordine. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja