Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Misiune: În calitate de Manager B2B , principalele tale responsabilităţi vor fi: - Asigurarea unui management de proximitate, atât pentru echipe comerciale cât şi administrative; - Controlarea, acompanierea şi motivarea echipelor pentru atingerea obiectivelor stabilite; - Asigurarea transferului de task-uri către membrii echipei şi intervenirea în rezolvarea problemelor; - Participarea activă la procesul de recrutare şi formare a echipelor; - Implicarea directă în asigurarea suportului administrativ pentru noii salariaţi. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: Pentru reuşita în această misiune este nevoie de: - Bune abilități de comunicare şi negociere și o excelentă capacitate de a stabili relații de afaceri de calitate cu clienții; - Experiență în coordonarea de echipe de peste 10 persoane şi în lucrul pe bază de obiective, atât cantitative, cât şi calitative de minim 2 ani; - Disponibil(ă), corect(ă), implicat(ă) în munca sa, bune abilități de organizare și o atitudine proactivă; - Un nivel avansat de italiană (cunoaşterea limbii franceze reprezintă un avantaj); - Cunoașterea de instrumente PC: Excel, Word , Internet, SAP.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja