Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia noastra selecteaza MANAGER ALIMENTE SI BAUTURI pentru a lucra in cadrul unui hotel din Cipru. Salarii incepand de la 1.000 EUR/luna net. Plecare rapida! Responsabilitati: - gestioneaza restaurantul, barul si camara de provizii, aplica standardele companiei, mentine pretul alimentelor, imbunatateste si mentine nivelul vanzarilor, gestioneaza plangerile - manageriaza toate aspectele operatiunilor legate de alimente si bauturi din cadrul hotelului, inclusive in cadrul evenimentelor, inventarelor si controalelor - coordoneaza diversi alti membri ai staff-ului Salariul minim: 1000 Euro/luna

Cerinte

Persoanele selectate trebuie sa: - Cunoasca limba engleza la nivel cel putin mediu. - Aiba o personalitate placuta, calma, optimista. Nu este necesara experienta, insa candidatii cu experienta ar putea prezenta un avantaj in procesul de selectie. *Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja