Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza un manager pentru un lant de restaurante cu renume din Belgia. Acesta va avea urmatoarele responsabilitati: - planificarea si coordonarea activitatii zilnice; - gestionarea personalului, a resurselor materiale si financiare; - stabilirea si mentinerea relatiei cu furnizori; - controlarea calitatii produselor si a activitatii de productie; - responsabil de incadrarea personalului. Beneficii: - salarizare bruta de 1800 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - oportunitatea de a lucra intr-un lant de restaurante cu renume din Belgia. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta minim 5 ani pe o pozitie similara, atat in tara cat si in strainatate; - cunostinte de limba franceza sau engleza la nivel avansat; - creativitate si experienta profesionala in conducerea unei echipe; - seriozitate si profesionalism.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja