Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În calitate de Manager generalist principalele tale responsabilităţi vor fi: - Stabilirea şi urmărirea implementării proiectelor mixte; - Coordonarea structurilor de suport activităţi ale firmei; - Supervizarea atingerii obiectivelor companiei; - Iniţierea, implementarea sau finalizarea proiectelor tehnice/organizaţionale la nivelul unităţii şi/sau la nivel naţional; - Menţinerea relaţiei cu clientul extern. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Condiții de lucru într-un ambient foarte plăcut, într-o echipă tânără, ce apreciază provocările și soluțiile inteligente; - Şansa de a avea o carieră şi nu un job – ai posibilităţi de avansare, dezvoltare personală şi profesională continuă; - Pachet salarial motivant, corelat cu performanţele şi potenţialul dovedit.

Cerinte

Candidatul ideal: Pentru reuşita în această misiune ai nevoie de: - Bune abilități de comunicare şi o excelentă capacitate de a stabili relații de afaceri de calitate cu clienții; - Experiență în coordonarea de echipe mixte; - Experiență în iniţierea, implementarea şi coordonarea de proiecte; - Disponibil(ă), corect(ă), implicat(ă) în munca sa, bune abilități de organizare; - Un nivel ridicat de limba franceză; - Cunoașterea de instrumente PC: Excel, Word , Internet.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja