Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea generala a postului: • Elaboreaza planul de proiect si coordoneaza eficient toate activitatile proiectului in vederea atingerii la timp a obiectivelor stabilite respectand standardele de calitate ; • Asigura comunicarea cu partenerii din cadrul proiectului si respectarea obligatiilor contractuale care decurg din acordurile de parteneriat; • Pregateste si organizeaza planurile de activitate in cadrul proiectului si asigura resursele necesare ( umane si materiale) pentru atingerea obiectivelor proiectului; • Administreaza bugetul proiectului in conformitate cu procedurile interne aplicabile si cu conditiile contractuale; • Valorifica si dezvolta oportunitati pe durata implementarii proiectului.

Cerinte

Cunostinte specifice: • Cunostinte solide de managementul proiectelor ; • Cunostinte avansate in domeniul electric, energetic; • Cunostinte de bugetare, cashflow, business plan; • Cunostinte solide Microsoft Project; • Cunostinte generale privind tehnicile de negociere; • Cunostinte avansate MS Office; • Cunostinte avansate de limba engleză (citit, scris, vorbit) - nivel C1; • Permis de conducere cat. B. Competente si abilitati : • Abilitati manageriale, abilitatea de a motiva si dezvolta o echipa; • Abilitati excelente de comunicare si relationare; • Gandire strategica; • Abilitatea de a delega sarcini; • Orientat catre catre rezultate; • Energic si inovativ; • Orientare catre client; • Managementul Timpului; • Rezistenta la stres; • Initiativa. Oferta: Nivel de salarizare motivant ; Un mediu de lucru placut ; Oprtunitati de dezv. profesionala.

2 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja