Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un manager proiect pentru o companiei multinationala producatoare de piese auto. Vino sa adaugi valoare echipei. Responsabilitati : - realizarea, planificarea, gestionarea si executarea proiectului ; - participarea la imbunatatirea procedurilor de operare pentru a asigura buna functionare a productiei la calitatea ceruta ; - mentinerea relatiilor cu furnizorii externi si contractori ; - dezvoltarea relationarii cu clientii interni si alti actionari ai proiectelor ; - coordonarea si conducerea echipei; - evaluarea periodica a performantelor subordonatilor; - mentinerea echipei motivata si interesata ; - verificarea comenzilor ce urmeaza sa fie trimise catre marii clienti ai companiei. Beneficii: Salarizare competitiva ; Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesional;

Cerinte

- minim 3 ani experienta in management de proiect; - excelente cunostinte a tehnologiilor industriale; - vorbitor fluent de limba engleza; - abilitatea de a lucra la mai multe proiecte si a le gestiona in mod eficient ; - dinamism, flexibilitate, capacitate decizionala, orientare catre rezultate.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja