Detalii loc de munca

Descrierea jobului

In calitate de Manager Proiect Control de Gestiune, principalele tale misiuni vor fi : - Definirea instrumentelor de control și indicatorilor de performanță în vederea monitorizării evoluției activității unui lant de magazine din Franta, și anticipării eventualelor neconcordanțe; - Colectarea și sintetizarea datelor preliminare în vederea elaborării rapoartelor specifice; - Analizarea rezultatelor echipei, pregătirea și propunerea de planninguri și strategii de lucru pentru membrii echipei; - Asigurarea respectarii procedurilor și strategiilor stabilite; - Identificarea eventualelor întârzieri/dificultăți; - Transmiterea rapoartelor de activitate către management și semnalarea eventualelor întârzieri și probleme identificate. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Cautam o persoana riguroasa, organizata, autonoma, avand o personalitate forte si fiind disponibil(a) pentru formare si deplasari frecvente in Franta, pentru a se alatura departamentului Control de Gestiune, la sediul nostru din Bucuresti (sau Iasi, Brasov, Constanta). Pentru reușita în această misiune este nevoie de: - Cunoștinte in domeniul financiar/economic/control de gestiune; - Experienta relevanta in control de gestiune si/sau analiza financiara/raportare de minim 5 ani; - Bune cunoștințe de utilizare pachet Microsoft Office ( Excel nivel avansat); - Cunoașterea limbii franceze la nivel mediu B2; - Perseverenta, rigurozitate, tenacitate; - Capacitate de analiza si sinteza.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja