Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OPORTUNITATE CASTIGURI CU BRAIN ABUNDANCE Vrei sa lucrezi in timpul liber la propria afacere de multi level marketing, in domeniul distributiei unui produs naturist foarte bun, care se adreseaza deopotriva tinerilor, ca si celor in varsta, despre care se zice ca este cel mai bun „combustibil” pentru creier de pe piata? Brain Fuel Plus sustine functiile creierului, îmbunătățeste memoria, ajuta la stres, ajuta la afectiuni: parchison, alshaimar, ACV, scleroza etc. BRAIN FUEL PLUS – CEL MAI BUN ”COMBUSTIBIL” PENTRU CREIERUL TAU Conceput pentru a ajuta la mentinerea functiei cerebrale sanatoase, Brain Fuel PLUS este primul si singurul produs disponibil oriunde, care combina treisprezece dintre cele mai puternice ingrediente, care ajuta la maximizarea performanta sanatoasa a creierului. De fapt, datorita co-fondatorului Dr. Pejman Behrouzi, impreuna cu o echipa de experti de top in domeniul neurologiei, nutritie, medicinei, au descoperit produsul Brain Fuel PLUS, care este suplimentul cel mai complet pentru creier creat vreodata! Astaxantin - recunoscut ca cel mai benefic anti-oxidant de pe planeta, aceasta este, de asemenea, una dintre putinele anti-oxidanti din lume care s-au dovedit clinic pentru a obtine prin creier Blood Bariera pentru a ajuta la mentinerea neurotransmitatori si receptorii curate si creierul sanatos si hranit. Aceasta minune-ingredient are multe alte beneficii puternice in corpul dumneavoastra, chiar in afara creierului. De fapt, acesta a fost dovedit pentru a ajuta la prevenirea cataractelor la ochi, ajuta la sanatatea inimii, ajuta la imbunatatirea performantelor atletice, si chiar a va proteja de radiatii UV! CAT DE SANATOS ESTE CREIERUL TAU? Se estimeaza ca mai multe ca 80% din oameni din intreaga lume au o forma de provocare neurologice, daca este ceva mic, cum ar fi incapacitatea de a ramane concentrat pentru perioade lungi de timp, ceva mai grave, cum ar fi simt mereu stresat, anxietate, depresie, sau nu putea sa doarma, sau ceva mult mai grave cum ar fi dementa sau Alzheimer. Orice ar fi, Brain combustibil PLUS poate fi capabil de a ajuta! Dupa cum probabil stiti, creierul este cel mai puternic organ din corpul dumneavoastra. Si atunci cand functioneaza corect poate insemna diferenta dintre o zi stresata, cu anxietate si ingrijorare, si o zi echilibrata, fericita, plin de bucurie si calm, pe care ne-am organizat-o concentrandu-ne la ceea ce ne dorim cu adevarat. Trebuie sa intelegem ca, creierul este ca o masina sport cu reglaj fin. Cand ai grija de ea, ii dam cel mai bun combustibil, se comporta frumos. La fel si creierul nostru, ca dealtfel orice alt organ al corpului, daca i-l ajutam cu ceea ce este mai bun pentru el, ne va ajuta sa fim permanent concentrati, calmi si fericiti. Un combustibil bun ne va asigura, chiar si la batranete inalta performanta, nu doar pentru perioade scurte de timp, ci pentru tot restul vieti. Din pacate, cei mai multi oameni fac foarte putin pentru a maximiza performantele creierului lor, ceea ce duce la probleme cum ar fi lipsa de concentrare, anxietate, depresie, somn sarac, ceata in creier, pierderi de memorie, vicii, durere fizica, si mult mai mult. Brain Fuel PLUS este primul si singurul produs disponibil oriunde, care combina treisprezece dintre cele mai puternice ingrediente, care ajuta la maximizarea performanta sanatoasa a creierului. TREI CAPSULE PE ZI DE BRAIN FUEL PLUS, VA POT AJUTA LA: -suport functiei cognitive -sustine o memorie sanatoasa -ajuta organismul sa faca fata stresului si anxietatii -ajuta la promovarea unei gandiri pozitive si a starii de spirit -ajuta la odihna, somn odihnitor -suport activ si claritate mentala -ajuta la lupta impotriva radicalilor liberi -etc Brain Fuel PLUS, va ajuta sa redati creierului dvs. intregul potential. Incercati Brain Fuel PLUS astazi si veti capata o alta stare de spirit si pofta de viata.

Cerinte

- Abilitati de comunicare in prezentarea companiei/produselor/ofertelor; - Bun organizator, meticulos, persuasiv, doritor sa aplice regulile MLM-lui; - Insusirea produselor, a formelor si metodelor de contactare / abordare a persoanelor; - Folosirea PC-lui; Persoanele interesate vor aplica regulile clasice de recrutarea/vanzarea directa, folosind cataloagele si produsele, listele de preturi s.a. dar si formele de promovare pe internet.

100 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja