Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam mecanic auto pentru o companie de agregate frigorifice ce isi desfasoara activitatea in Brasov. Responsabilitati: - Intretinerea mijloacelor de transport inainte de plecarea in cursa; - Urmarirea starii tehnice a mijloacelor de transport si anuntarea sefului direct la sesizarea unor defectiuni; - Realizarea reparatiilor necesare la mijloacele auto; - Stabilirea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor necesare catre seful direct; - Intocmirea documentelor necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate si predarea la timp catre compartimentele autorizate; - Respectarea normelor de protectie a muncii si PSI; - Executa si alte sarcini conform specificului locului de munca

Cerinte

Candidatul ideal are: - experienta minim 2 ani pe un post similar - seriozitate, punctualitate; - dorinta de invatare si perfectionare; - atestatul in domeniu, ce reprezinta un avantaj Beneficii: - program de lucru lejer, de Luni - Vineri de la 7.30 - 16.30 - pachet salarial atractiv, negociabil - se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata - masa gratuita

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja