Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Candidatul ideal • Experienta de 3 ani in mentenanta • experienta relevanta de lucru ca mecanic / electrician de intretinere utilaje de productie • Cunostinte in domeniul prelucrarii prin aschiere • Cunostinte operare si programare utilaje • Citire/interpretare desen tehnic;cunostinte tolerante • Citirea/interpretarea/modificarea programelor Veti fi responsabil pentru: • punere in functiune masini unelte • mentenanta masini unelte • testari si demonstratii produse noi • interventii in caz de avarie • intocmirea si executarea planului de mentenanta

Cerinte

Pregatire: • cunostiinte tehnice temeinice & experienta in service mecanic. • cunostinte de parte mecanica, hidraulica, pneumatica, electronica; • limba italiana - scris, vorbit (reprezinta un avantaj) • disponibilitate de lucru in schimburi

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai