Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Germania care ofera servicii specializate in domeniile incalzire / ventilatie / instalații electrice, depozit/ logistica / transporturi / inginerie, refrigerare cautam mecanic pentru instalatiile de climatizare si refrigerare. Responsabilitati: -repararea unitatii de refrigerare -identificarea defectiunilor si repararea acestora -intretinerea echipamentului de lucru -operatiuni de service si mentenanta a sistemelor de aer conditionat

Cerinte

-detinerea permisului de conducere categoria B -detinerea unei calificari de frigotehnist -experienta anterioara in domeniu minim 3 ani -cunoasterea limbii germane la nivel mediu Oferta: -venit lunar net 1300 Euro -program 40 ore /saptamana -exista posibilitatea de a lucra ore suplimentare (orele suplimentare sunt platite cu + 25%) NU PERCEPEM COMISIOANE!!!

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja