Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru o misiune in Franta, 1 mecanic masini mari cu experienta . Responsabilitatile sunt: - identificarea si rezolvarea diverselor probleme tehnice la masini de mare tonaj; - mentenanta si realizarea service-ului pentru camioane marca Mercedes, Renault, Scania, Volvo si MAN; - intretinerea si reparatia atat pe partea mecanica, cat si efectuarea diagnozei electrice; - planificarea operatiilor de intretinere si service a parcului de utilaje. Beneficii: - salarizare bruta de 1500 euro/luna; - cazarea si transportul asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte avansate de limba franceza; - experienta pe un post similar atat in tara cat si in strainatate de minim 5 ani; - persoane autonome si responsabile.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja