Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societatea noastra executa lucrari de reparatii nave in incinta santierului naval din Disburg Germania,am decis sa va punem la dispozitie oferta ptr.functia de mecanic/naval pe care o detineti. Reparatii mecanice nave fluviale,intretinere macarale. Descriere job Reparatii motoare principale si auxiliare,verificari,decarbonizari,inlocuiri elice,executari linii axiale,ansamblari piese noi,montaj, intretinere vinciuri si doua macarale. Angajare in Romania I.T.M. Asigurare medicala de munca. Salariu 9 euro/h program 10/h de luni pana sambata. Transport,cazare,asigurat de angajator plus alocatie de hrana 150/euro pe luna. In cazul in care sunteti liber de contract si doriti sa dati curs ofertei societatii noastre va rugam sa ne raspundeti acestui mesaj si va invitam la sediul societatii noastre intre orele 09.30 si 16.00 ptr.mai multe informatii. Toate cele bune, Dl.Berdila C.Gica HR Manager Big Ocean Company s.r.l.

Cerinte

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja