Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru un client important din Iasi patru mecanici auto camioane multimarca cu experienta. Responsabilitatile sunt: - identificarea si rezolvarea diverselor probleme tehnice; - stabilirea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor necesare catre seful de service; - intretinerea si repararea camioanelor, autocarelor si semiremorcilor; - intocmirea documentelor necesare pentru evidenta interventiilor efectuate. Beneficii: - salarizare atractiva plus bonusuri de performanta; - transport asigurat; - contract pe perioada nedeterminata; - cazare asigurata in cazul relocarii. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta de minim 2 ani in service camioane; - cunostinte solide de reparatii motoare, cutii de viteze, sisteme de franare, directii, suspensii, transmisii; - cunoasterea sculelor specifice (chei dinamometrice, prese, cricuri, palane, etc.); - reprezinta un avantaj detinerea permisului de conducere categoria C+E; - persoana serioasa, responsabila si dornica de perfectionare.

4 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja