Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru, unul din liderii pietei de transport din Olanda, cu peste 950 de soferi angajati, 5 mecanici de camion. Salariul este de 1600 - 1800 Euro net pe luna. Orele suplimentare sunt platite cu 130% in timpul saptamanii si cu 150% in weekend-uri. Programul este flexibil, de la ora 08:00 la ora 18:00 Cazarea este asigurata de catre angajator contra-cost (85 Euro pe saptamana, utilitati incluse, maxim 2 persoane in camera, fie intr-o vila cu multe camere, fie intr-o casa cu dormitoare, fie intr-un apartament mic pentru 2 persoane). Interviul cu angajatorul va avea loc in data de 25 Februarie 2015 la Targu-Mures. Nu percepem comision. Responsabilitati: · repararea camioanelor si trailerelor privind aspectele hidraulice, mecanice, electrice si pneumatice; · intretinerea si service-ul motoarelor; · raportarea reviziilor; Alte informatii: · candidatii selectati vor beneficia de asigurarea de sanatate care se deduce din venitul lunar ( 20 Euro); · se doreste o colaborare pe termen lung; · angajatorul isi doreste persoane care doresc sa se relocheze in Olanda;

Cerinte

· limba engleza sau germana – nivel mediu; · minim 2 ani experienta recenta in service, mentenanta si reparatii pentru camioane si trailere; · permis de conducere categoria C; · posesia unui mijloc de transport pentru deplasarea la locul de munca (distanta aprox. 5- 20 km);

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja