Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cabinet de consiliere si plasare de specialisti in Franta, EXPERTS MUNDI favorizeaza mobilitatea fortei de munca in Europa, in respectul principiilor deontologice si metodologice impuse de clienti si de candidati. Companie de talie umana, aceasta ofera servicii personalizate clientilor – spitale, clinici, colectivitati teritoriale, intreprinderi, particulari, raspunzind cerintelor acestora de performanta si de profesionalism. De asemenea, EXPERTS MUNDI asista candidatii in cautarilor lor de oportunitati de cariera menite sa le confere confort, stabilitate si evolutie profesionala si personala. Va punem la dispozitie posturi de MEDICI SPECIALISTI IN GASTROENTEROLOGIE, in spitale publice si clinici private. OFERTA DE POST: Regiunea Normandie: 1 post disponibil MEDIC SPECIALIST GASTROENTEROLOGIE Activitate in cadrul SECTIEI DE GASTROENTEROLOGIE SALARIU: Conform grilei spitalicesti, salariu cuprins intre 3800€ si 4000€ net/luna. Garzile sint platite suplimentar. Minim 2 garzi pe luna. Asigurare medicala pentru intreaga familie COLABORAREA CU EXPERTS MUNDI: Serviciul est gratuit, nu percepem comision de la candidat. Participare semnificativa la cheltuielile de deplasare la interviul din Franta (hotel la Paris pentru o noapte sau doua, tren pe teritoriul Frantei, metrou). Asistenta pentru inscrierea la Colegiul Medicilor si pentru interviului cu medicul raportor.

Cerinte

Diploma de medicina generala si diploma de specialist (sau in curs de obtinere) Acte necesare pentru inscrierea la Colegiul Medicilor (certificat de conformitate, traduceri, diplome) Cunoasterea limbii franceze este obligatorie. Atestatul de recunoastere a cunostintelor de limba nu este necesar.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja