Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Veti beneficia de cele mai bune conditii de lucru: • un platou tehnic performant,de ultima generatie • increderea pacientilor datorita reputatiei bazata pe professionalism si pe calitatea serviciilor oferite • training periodic (semestrial) • echipa formata din: asistenti medicali, un department administrativ si un secretariat pentru fiecare dintre clinici care se vor ocupa de orice constrangeri administrative (programari, facturari etc) CONTRACT: CDI (Contrat Durée Indéterminée), statut salariat. REMUNERARE: 25%- 35% din cifra de afaceri generata /luna. Un medic dentist generalist ajunge la un venit mediu intre 6.000 - 9.000 euro net/ luna, in functie de actele efectuate si nr. de pacienti/zi. Media este de 25 - 30pacienti/zi. Un medic dentist specialist ajunge la un venit mediu intre 9000 -15.000 euro net/luna, in functie de actele efectuate si nr. de pacienti/zi. Intervalele salariale corespund unei activitati in timp complet (35h/saptmana) ORAR DE LUCRU : Orar clinici 08.00-20.00 L-V ; 09.00-19.00 Sambata. Aveti libertatea de a va alege programul de lucru in functie de nevoile dvs: timp complet, timp partial sau demi-journées. Trebuie asigurat un minim de 3zile/saptamana ( sau 6 demi-journées)

Cerinte

Avantaje suplimentare : Asigurare de sanatate (mututelle) Asigurare malpraxis Concediu platit 5 saptamani/an Tichete de masa(7euro/zi), card transport. Clinicile pun accent deasemenea pe formarea practicienilor dpdv tehnic(9 zile/semestru - cursuri pe diferite specializari) si al limbii franceze (formare interna)

3 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja