Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MEDIC SPECIALIST GASTROENTEROLOG/ MEDICINA INTERNA ( FARA EXPERIENTA ) Pentru o CLINICA PRIVATA DIN BAVARIA recrutam MEDIC SPECIALIST GASTROENTEROLOG/ MEDICINA INTERNA ( FARA EXPERIENTA ) Clinica este una moderna cu personal prietenos si o abordare profesionista a pacientilor Clinica ofera un contract de pregatire in urmatoarele conditii : - 4 luni training cu salariul de 2000 Euro NET - Dupa cele 4 luni , contract pe 5 ani cu salariul 6000 Euro , urmand a fi crescut la 7500 Euro dupa 6 luni - Program 40 ore / saptamana - 30 zile de concediu / an Compania noastra ofera suport: - pe toata durata interviurilor - in vederea obtinerii dreptului de libera practica, permisului de lucru, recunoasterii diplomei de Specialist - in vederea relocarii Costurile de interviu in Germania ( transport si cazare) sunt suportate de compania noastra

Cerinte

-Diploma de Medic Specialist -Nivel de limba Germana – minim B1.2 , cu obligativitatea atingerii nivelului B2 si obtinerea Certificatului de B2, si nivel C1 dupa inceperea job-ului

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Limbi straine necesare Germana

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja