Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Medicis Consult, cabinet specializat in recrutare medicala, infiintat la Paris in anul 2009, propune contracte pentru MEDICI SPECIALISTI, in regim salariat, in spitale si clinici din Franta.Pana in prezent, cabinetul nostru a intermediat peste 250 de contracte pentru medici specialisti din mai multe tari din Europa. Cautam 1 MEDIC PSIHIATRU, interesat sa profeseze intr-un spital de psihiatrie situat in S-V Frantei (Regiunea Aquitaine), la 40 Km de Libourne si doar o ora de Bordeaux. Se ofera statut de Praticien contractuel, salariu de 4000 Euro net/luna si se efectueaza in plus garzi remunerate. Se ofera cazare gratuita pentru 2 luni de zile. Colaborarea cu Medicis Consult este complet gratuita. Va punem la dispozitie informatii clare inaintea interviului de angajare, va asiguram biletele de tren pe teritoriul francez si cazarea pe durata interviului. Se asigura, de asemenea, asistenta pentru demersurile de inscriere la Ordinul medicilor.

Cerinte

Medic specialist in Psihiatrie Nivel mediu de limba franceza Interes pentru relocare in Franta Seriozitate si reactivitate Disponibilitate pentru a obtine certificatele de conformitate de la Ministerul sanatatii

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja