Detalii loc de munca

Descrierea jobului

VA OFERIM UN POST DE MEDIC DE MEDIC REANIMARE intr-un spital public din Nord-Estul FRANTEI. Activitate exclusiva de reanimare, practica ecografiei, a epurarii extra-renale, ventilatie, plasmafereza, ETO, Picco. PLATOU TEHNIC POLIVALENT In serviciu se afla in fiecare zi 2-3 practicieni pentru 10 pacienti SALARIU - 4000€ net/luna + garzi platite suplimentar CONTRACT DE PRATICIEN CONTRACTUEL - cu posibilitatea de a deveni PRATICIEN HOSPITALIER IN SPITAL MAI LUCREAZA MEDICI ROMANI. Alte informaţii Serviciul nostru este gratuit (nici un comision de la candidat). Va asistam pentru inscrierea la Colegiul Medicilor. Participam la cheltuielile de deplasare pentru interviul de angajare.

Cerinte

DIPLOMA DE ATI EXPERIENTA PE REANIMARE CERTIFICATE DE CONFORMITATE TRADUCERILE ACTELOR NIVEL BUN DE LIMBA FRANCEZA INTENTIA DE INSTALARE IN FRANTA PERSOANA DISPUSA SA COLABOREZE

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja