Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Centrul Medical PRAIN SRL,Punct de lucru in CORNETU,la cca 10 km de Bucuresti,situat in PRIMARIE,pe soseaua ALEXANDRIEI nr.140,JUDET Ilfov,angajam medic specialist medicina de familie,chiar si pensionari,cu norma intreaga,pe perioada nedeterminata,in contract cu CASILFOV+50% din incasarile din servicii medicale cu plata. Consultatii si tratamente adulti si copii,EKG,Ecografie generala,abdominala,urmarire gravide,vaccinari,efetuare teren,respectare program,persoana linistita,bune relatii cu pacientii si colegii.

Cerinte

Cel putin un an experienta,inclusiv cu copii,persoana linistita,cooperanta cu colegii DIN LOCATIE ,dar si cu cei din celelalte puncte de lucru din Bucuresti (SPITAL SI AMBULATOR DE SPECIALITATE) si Bragadiru,cu SPITALUL PRAIN si pacientii,dornica de perfectionare,de preferat posesor/a permis conducere tipB,sa respecte programul,sa mearga pe teren,sa efectuieze vaccinarile la copii,sa urmareasca gravidele si vizite la domiciliile acestora.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai