Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Pentru clientii nostri, o clinica privata din Bavaria , recrutam Medic Specialist Medicina Interna / Gastroenterolog. Oferta clinicii : – Contract minim 5 ani , cu posibilitate de prelungire; – Salariul 6000 Euro – ajunge la 7500 Euro dupa 6 luni; – program 40 de ore/ saptamana; – 30 de zile de vacanta/an; – suport in vederea acomodarii in noul sistem de lucru; Compania noastra ofera suport: – pe toata perioada de interviuri; – in vederea obtinerii dreptului de libera practica, permisului de lucru, recunoasterii diplomei de Specialist; – in vederea relocarii; Costurile de interviu in Germania : transport, cazare sunt suportate de compania noastra. Nu se percepe nici un fel de comision de la medici. Pentru detalii suplimentare, nu ezitati sa ne contactati.

Cerinte

Experienta ca si medic Specialist – minim 1 an Nivel de limba Germana – minim B1.2 , cu obligativitatea atingerii nivelului B2 si obtinerea Certificatului de B2, si nivel C1 dupa inceperea job-ului. Poate fi oferit si un Contract de Training pentru un medic Specialist fara experienta.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai