Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Pentru o clinica privata din Germania / Bavaria recrutam MEDIC DE FAMILIE. Oferta clinicii : – Contract minim 5 ani , cu posibilitate de prelungire – Salariul este de 6000 Euro + % din cifra de afaceri trimestriala a cabinetului – program 40 de ore/ saptamana – 30 de zile de vacanta/ an – suport in vederea acomodarii in noul sistem de lucru Compania noastra ofera suport: – pe toata perioada de interviuri – in vederea obtinerii dreptului de libera practica, permisului de lucru, recunoasterii diplomei de Specialist Costurile de interviu in Germania : transport, cazare sunt suportate de compania noastra

Cerinte

Experienta Medic de Familie minim 1 an Nivel de limba Germana – de preferat B1 (exista optiunea de curs gratuit in vederea atingerii nivelului B2 de limba Germana) Dorinta de a lucra intr-un mediu profesionist Dorinta de relocare in Germania pe termen lung, minim 5 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai