Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BRAINS CONSULTING este o agentie de recrutare cu o experienta complexa in recrutarea si plasarea personalului medical in Germania, Franta, Elvetia, Danemarca, Suedua, Norvegia, Republica Irlanda, Arabia Saudita si Emiratele Arabe Unite. BRAINS CONSULTING ofera servicii de recrutare gratuite, iar candidatii beneficiaza de consultanta gratuita pregatirea documentelor necesare pentru a lucra in strainatate si de asistenta la instalare. BRAINS CONSULTING recruteaza medici rezidenti si specialisti pentru spitale publice si private din Irlanda. Specializari cautate: - Anestezie si terapie intensiva - Obstetrica si ginecologie - Medicina de urgenta - Pediatrie - Urgente - Ortopedie - Hematologie - Geriatrie - Medicina interna - Cardiologie - Radiologie Beneficii: - Contracte de lunga durata (determinate/nedeterminate) - Oportunitati de lucru variate in spitale publice si private - Asistenta pentru inscrierea in colegiul medicilor din Irlanda (IMC) in cazul obtinerii unei oferte de lucru prin intermediul BRAINS CONSULTING ; - Asistenta pentru pregatirea documentelor necesare pentru a lucra in strainatate - Salarii atractive.

Cerinte

Cerințe job: Diploma de absolvent Medicina Generala / Medic Specialist. Certificat de Confirmitate eliberat de Ministerul Sanatatii din Romania Limba Engleza: avansat Experienta: minimum 2-3 ani dupa terminarea facultatii intr-una dintre specializarile mentionate Inscrierea la colegiul medicilor din Irlanda (IMC) constituie un avantaj. Alte informații: Interviurile au loc fie telefonic, fie pe Skype.

20 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja